Terug

Kalender

Het Grote Ongeduld!Xtra 2016

Tickets

Film en video

Selectie van Belgische eindwerken experimentele kortfilm

Sunday 15 May 2016
Doors: 17:30
Prijs: € 4 (red) - €6
Locatie: BOZAR - CINEMA Plan

Onder de titel “Het Grote Ongeduld!Xtra” vertoont KultuurKaffee in samenwerking met BOZAR Cinema een selectie afstudeerprojecten experimentele kortfilm.

In deze eindwerken van studenten uit verschillende Belgische kunsthogescholen speelt de zoektocht naar “vorm” een centrale rol. Het visuele experiment primeert op het verhaal.

Het Grote Ongeduld!Xtra focust zich op films waarin de grenzen van het medium worden onderzocht.

Het resultaat: originele cinema boordevol belofte.

 

DE DEELNEMERS:

Aäron Beyers (LUCA) | A. Liparoto (KASK) | Alexandre Dufrasne (ARTS²) | Alexis Choplain (ARTS²) | Amandine Cordier & Justine De Mol (ARTS²) | Astrid Bode (LUCA) | Astrid Chamberland (LUCA) | Aurélie Robin & Louise Ducarme (ARTS²) | Bert Vercruysse (LUCA) | Boram Lee (KASK) | David Slotema (KASK) | Eva Giolo (KASK) | Eva Van Tongeren (LUCA) | Frederik Poisquet (KASK) | Gerd De Kinderen (KASK) | Helga Dejaegher (ARTS²) | Jana Coorevits (LUCA) | Jasmijn Cedee (KASK) | Mieriën Coppens (LUCA) | Pauline Delpierre (ARTS²) | Samuel Vanclooster (LUCA) | Sine Özbilge (KASK) | Stefka Benisheva (LUCA) | Tim Verhaegen (KASK) | Vera Herr (LUCA) 


TIMETABLE:

PART 1
18:00 - 20:15
------------------
Jana Coorevits - Grind
Alexandre Dufrasne - Animation Drawings
A Liparoto - Andrew a Strong Courageous Warrior
Samuel Vanclooster - Quantum Satori
Eva Giolo - Shattered
Aurélie Robin et Louise Ducarme - Slowdown 1
Tim Verhaegen - Ma Reine
Aurélie Robin et Louise Ducarme - Slowdown 2
Bert Juliaan Vercruysse - 2080
Alexis Choplain – EXP
Gerd De Kinderen - Printbird
Astrid Chamberland - Coexist
Gerd De Kinderen - New Moon
Frederik Poisquet - Night Garden
Amandine Cordier & Justine De Mol - Being Urban
Aäron Beyers - Jetski
------------------
BREAK (15’)
------------------
PART 2
20:30 - 22:15
------------------
David Slotema - With a Thousand Eyes
Boram Lee - Bucketman
Helga Dejaegher - Threetransitions d'après Peter Campus
Pauline Delpierre – Inverser
Vera Herr - Scream Test
Eva Van Tongeren - In Frankrijk zijn geen walvissen
Jasmijn Cedee - Omweg
Sine Özbilge - The Three Ring Circus
Astrid Bode - Niemand weet wat maanziek is
Stefka Benisheva - What I am not
Mieriën Coppens - Un seul visage

 

Terug